Kurzy/Prázdniny

Informace o kurzech SKP pro Liberec a Jablonec n.N.
místo konání:
  • lyžařský areál Bedřichov v Jizerských horách, 150m od centrálního parkoviště u chaty DOLINA, u koupaliště. Na lyžařských vlecích EPV 200m, EPV 140m , LV 50m
termíny :

1. kurz Jarní prázdniny 26.2. - 1.3.2024
4500,- kč
2. kurz  
 
3. kurz      
4. kurz      
5. kurz      

doprava:
  • zajišťujeme autobus pro účastníky kurzu z Jablonce n.N. - Liberec - Bedřichov a zpět

Platba za kurz jarních prázdnin musí být uhrazena nejpozději do 20.2. 2024 připsáním na účet lyžařské školy.
Platba v hotovosti se přijímá ve ski areálu ve všední dny od 08:00 do 16:00 hod a je nutné ji taktéž uhradit do 20.2. 2024.
V případě nekonání lyžařského  kurzu ze strany lyžařské školy (nedostatek sněhu) se vrací plná zaplacená částka bez jakéhokoliv storna zpět na účet odesílatele, nebo v hotovosti ve ski areálu v pracovní dny.


PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

vedoucí kurzu - Jaroslav Jansa | 606 277 522 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

další informace, reklamace a případné stížnosti vyřizuje vedoucí LŠ SKP: Jaroslav Jansa | 606 277 522 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

místo konánílyžařský areál SKP Bedřichov v Jizerských h. 150.m od centrálního parkoviště u chaty DOLINA. U koupaliště. Na vlecích 200,150,60 m 2x EVP ( poma ) + laňák + skikolotoč

doprava - společná autobusem SKP z Jablonce n.N. – Liberec – Bedřichov a zpět. NELZE PARKOVAT A ZAJÍŽDĚT AUTEM DO AREÁLU SKP !!!

časový plán

- 09:00 hod odjezd autobusu z Jablonce n.N. z Horního náměstí (u kostela)
- 09:20 hod odjezd z Liberce Fugnerova / Moskevská (např. Balonu)
- 09:50 hod příjezd do Bedřichova
- 10:10 hod začátek výuky první ½ lekce
- 11:50 hod až 12:10 hod pauza na svačinu
 
- 12:10 hod začátek druhé ½ lekce
- 13:50 hod konec výuky
- 14:10 hod odjezd z Bedřichova
- 14:35 hod převzetí dětí v Liberci Fugnerova / Moskevská
- 14:55 hod převzetí dětí v Jablonci n.N. Horní náměstí

cena zahrnuje - DOPRAVU AUTOBUSEM TAM I ZPĚT , pojištění **
                        - výuku 6 lekcí ( 3x víkend ) (jarní nebo vánoční prázdniny 5 lekcí) jízdné na lyžařském
                          vleku, poslední den kurzu se pořádají závody o drobné ceny, diplom pro všechny

cena nezahrnuje - stravu účastníků (jídlo sebou – v místě občerstvení a restaurace) zajistíme dle požadavků oběd v restauraci Dolina

Kurzy probíhají o víkendech (Jarní prázdniny ve všední dny), jsou určeny pro začátečníky i pokročilé děti o 7. let. Lyže zůstávají po dobu kurzu uschovány zdarma v naší úschovně.

vyžadujeme - seřízené bezpečnostní vázání, LYŽAŘSKOU PŘILBU, namazané a nabroušené lyže, funkční výzbroj, podepsané lyže a hůlky (lihový fix, samolepka, aj.)

 - možnost zapůjčení a seřízení kompletní lyžařské výzbroje v OK SPORTU u bazénu v Liberci pro účastníky kurzu sleva… www.ok-sport.cz tel. 485 106 003

dále doporučujeme batůžek se svačinou, pití v termosce (nerozbitné), náhradní rukavice a ponožky, papírové kapesníčky

vyúčtování: 

Při absenci dítěte delší než jeden den, se vrací alikvotní částka ponížená o jeden den výcviku a to i v případě nenastoupí-li dítě objednaný výcvik vůbec. Při jednodenní absenci se nevrací nic. V každém případě, dítěti vzniká nárok na polodenní permanentku na vleky SKP s jedním doprovodem (vyčerpat lze kdykoliv v celé sezoně) Zapůjčení lyžařského setu /lyže, boty, přilba/ s nebo bez přilby stojí 600,-kč /výcvik Zapůjčení pouze přilby 100 kč,- lyží 250,- kč lyžáků 250,-kč /výcvik

Při nenastoupení objednaného výcviku s objednáním lyžařského vybavení se za rezervaci lyžařského vybavení účtuje poplatek ve výši 100,-kč . Při přerušení, nebo nedokončení výcviku se platba za zapůjčené věci nevrací !!!

Těšíme se na vzájemnou spolupráci Smile

**Děti jsou pojištěné na úraz vzniklý technickou závadou na zařízení lyžařských vleků a porušením pravidel bezpečného chování dozorujícím členem SKP při výcviku .Lyžování je rizikový sport s častými úrazy, kterým nelze zabránit ani ovlivnit jejich vznik. Jedná se zejména o pády dětí při samotném výcviku. Doporučujeme si děti pojistit individuálním úrazovým pojištěním ! Úraz vzniklý při samovolném pádu dítěte může pojišťovna vyčlenit ze zodpovědnosti .Každá událost je posuzována individuálně !!!


Jak se přihlásit do kurzu ???

Klikni na odkaz zde: PŘIHLÁŠKA DO KURZU

platba hotově:
  • v místě , nebo u autobusu v den zahájení kurzu / dítě však musí být přihlášeno !!!/
platba převodem:
 
číslo účtu: 1000253002/5500
zpráva pro příjemce: jméno a příjmení účastníka kurzu
variabilní symbol: 101